Blog...

Blog slaví 5. let a já vám přeji krásné Vánoce!

24. prosince 2012 v 15:29 | Rézi
Moc ráda bych všem návštevníkům popřála krásné Vánoce. Užijte si dnešní Štědrý den a další sváteční dny. Děkuji moc všem věrným návštěvníkům, kteří tyto stránky navštěvují, protože bez vás by tento blog (i když sem často přerušovala) nemohl existovat. Jsem moc ráda, že jsem přes blog mohla poznat plno skvělých lidí s podobnými koníčky jako mám já. Tento blog právě dnes slaví pět let od svého založení. Asi si říkáte, jak může někdo zakládat blog na Štědrý den, to nemám nic lepšího na práci? Stalo se to tak, že jsem strouhala strouhanku na kapra a jako obvykle jsem dělala několik věcí najedno. Něco jsem hledala na internetu a přitom jsem narazila na blog.cz. Tuto doménu jsem neznala, ale už dlouho jsem chtěla nějaké takové stránky si založit, tak jsem neváhala a během pěti minut jsem měla svůj blog. Na blog jsem začala přispívat pravidelně až od léta, kdy jsem zjistila, jak blog funguje, abych mohla využívat všechny jeho funkce.
Takže vám ještě jednou děkuji za vaši návštěvu a přeji krásné svátky vánoční.
vaše Rézi
Photo © DreamWorks

70 000 - Moc děkuji

26. října 2012 v 19:09 | Rézi
Přesně včera byla překročena hranice 70 000 tisíc návštěvníkům. Touto cestou bych chtěla poděkovat moc všem stálým a nestálým čtenářům. Tento blog funguje již téměř pět let (včetně častých mých přerušení). Děkuji všem, co mi několik let zachovali věrnost a stále se sem vrací. Bez vás by tento blog jistě zanikl. Takže ještě jednou děkuji.
Photo by "Cat on a Hot Tin Roof" © Metro-Goldwyn-Mayer

Nefunkční video

11. října 2012 v 22:49 | Rézi
Zjistila jsem, že plno videi z youtube bylo smazáno, což se za dobu jenž mám blog dalo počítat. Bohužel sama nejsem schopná všechna videa kontrolovat. Proto jsem sem dala tento článek. Pokud někdo z vás na nějaké nefunkční video narazil, má možnost ho v tomto článku nahlásit.
Do komentáře vyplňte odkaz na článek, kde video nefunguje.

60 000

13. července 2012 v 17:49 | Rézi
Hranice návštěvnosti 60 000 byla sice asi překročena již dříve, ale jelikož jsem na blogu dlouhou dobu nebyla, tak jsem si toho ani nevšimla. Vím, že článek se může zdát velmi zbytečný, ale mně to udělalo radost a chtěla bych tímto článkem moc poděkovat všem, co na tento blog někdy zavítali.

Historie se opakuje... aneb opět se vracím na blog

7. července 2012 v 13:39 | Rézi
A je to už zase tady... jsou prázdniny a já mám po zkouškách, tak bych se zase ráda vrátila na blog. Nějak mi přes ten rok chyběl. Přemýšlela jsem, zda bych si neměla založit nový blog. Ale blog "Vše kolem filmu" jsem založila již na konci roku 2007 a moc ráda jsem na něj vždy psala články. Filmy mám stále hodně ráda a asi vždycky budu mít.
A teď k hlavnímu bodu. Velká omluva patří mým spřáteleným stránkám/blogům, že jsem se neozvala a hlavně, že jsem vás moc nenavštěvovala. Moc děkuji těm, co si mě nevymazali a úplně na mě nezanevřeli.

Už zase funguju

13. září 2011 v 14:50 | Rézi
Zkoušku mám úspěšně za sebou, tak opět budu přidávat články. Omlouvám se spřáteleným blogům/stránkám, že jsem je teď zanedbávala, budu se to snažit v blízské době napravit, a že jsem teď ani neodpovídala. - Ale snažila jsem se na intenetu trávit, co nejméně času. Tak doufám, že se na mě moc nezlobíte :-).
Vaše Rézi

Fotky z filmů - změna

25. července 2011 v 19:09 | Rézi
Nevím, zda jste si této změny všimli (ale počítám, že "jo"), ale už se na tomto blogu neobjevují, a ani neobjeví články s obrázky. Kdykoliv sem na blog vložím nějaké nové informace o filmu, tak po rozkliknutím celého článku bude většinou (když najdu nějaké hezké fotky) hned pod mým názorem odkaz na fotografie v galerii a dále bude pokračovat ukázka z filmu.
V nové galerii můžete fotky hodnotit, jak slovy, tak i hvězdičky. Je vytvořena velmi jednoduše, ale pro účely prohlédnutí si fotek k dané filmu (si teda myslím, že) stačí.

Do galerie se dostanete kliknutím na obrázek

A jak to vypadá v praxi? - odkaz na takto psaný článek.

50 000

11. července 2011 v 15:39 | Rézi
Jak jsem tady dlouho nebyla, tak jsem si ani nevšimla, že počítadlo překročilo 50 000 návštěvníků. Chci poděkovat všem věrným i nevěrným (vím, hodilo by se jiné slovo pro lidi, kteří na můj blog zavítali pouze jednou a to omylem, ale zkrátka se mi líbilo :-D) návštěvníkům. 50 000 je pro mě opravdu velké číslo v počtu návštěv. Když jsem zakládala blog, tak jsem si počítadlo na začátku pro jistotu vůbec nedala. Důvod byl, že uvidím, že jediný návštěvník, který na blog přijde budu pouze já. Ale pak po půl roce mě začalo zajímat kolik lidí sem denně průměrně zavítá. Zjistila jsem, že denně, tak "plus-mínus" na můj blog zavítá 10 lidí a byla jsem štěstím bez sebe, i když to ze záčátku byli nejspíše lidé, které na můj blog zavítali opravdu omylem.
Velký dík patří mým spřáteleným blogům/stránkám, které tvoří jistě velkou část návštěvnosti. Takže zkrátka všem návštěvníkům ještě jednou děkuji!
vaše Rézi

Asi to bude znít už trapně...

9. července 2011 v 18:49 | Rézi
Jak název článku napovídá, tak se opět po dlouhé době "vracím" na blog a zase jsem vám nedala vědět nic o tom, že by byl blog pozastaven. Cítím se opravdu trapně, protože se to opakuje asi už potřetí (možná počtvrté). Důvodem mé nepřítomnosti byla škola. Ano, musela jsem se učit na zkoušky a číst milión (to přeháním, ale hodně) knih. Takže jsem neměla na blog čas, a ani myšlenky. Teď jsou "prázdniny", ale stejně pro mě nejsou volné, protože mi jedna zkoušku zůstala na září. Ale budu se snažit "sem-tam" nějaký ten článek přidat.
Děkuji všem věrným návštěvníkům a spřáteleným blogům - Pro ty, co se mě nevymazali, moc děkuji za věrnost. A těm, co si mě vymazali plně rozumím a respektuji to.
Chystám na blogu trochu změn. Zaprvé bych blog chtěla proměnit na více autorský. Tak doufám, že to nikomu nebude vadit. Ale stále to bude mít, co dočinnění s filmama.
Za druhé bych tento blog možná trochu více zaměřila na český film. I když jsem neměla moc času, tak se mi povedlo naší kinematografii zcela propadnout. V historii českého filmu, je hromada kvalitních děl, o kterých bych rozhodně stálo za zmínku.
Budu ráda, pokud budete mít nějaké nápady připomínky.
vaše Rézi

Blog měl "3. narozeniny"

18. února 2011 v 16:49 | Rézi
   Už je to tak, tento blog "funguje" už tři roky. Když o tom tak přemyšlím, tak slovo "funguje" je opravdu trochu silné slovo, když uvážím, že během tří let byly tři přerušuní (je to opravdu náhoda -  tři přešuní za tři roky).
   Ale abych se dostala k podstatě věci a "neplácala tady nesmysly" (to půjdu těžko :-D)... Blog svoje narozeniny oslavil přesně 24. prosince. Dala bych sem počty návštěvníků za tři roky, ale bohužel nevím kolik počítadlo návštěvností ukázalo, tak sem dávám návštěvnost ke včerejšímu datu (17. února 2011).
  S návštěvností jsem moc spokojená, i když to možná není zas tak vysoké číslo jako u jiných blogů či stránkek. Ale když si vzpomenu, jak jsem před třemi lety blog základala, tak jsem určitě nečekala, že by má návštěvnost mohla dosáhnout tohoto čísla. Po pravdě jsem si tam toplist dala až někdy v červenci (jestli se teda nepletu), protože jsem nechtěla na vlastní oči vidět, že můj blog nikdo nenavštěvuje. A tím se dostávám k té nejdůlešitější části, že chci všem poděkovat za návštěvu a za věrnost tomotu blogu. V této souvislosti ještě patří mé velké díky mým spřáteleným stránkám/blogům, protože téměř nikdo si mě nevymazal, což je úžasné - lepší spřátelené stránky/blogy jsem si ani nemohla přát, tak ještě jednou děkuji.
vsekolemfilmu.blog.cz

  

Že by návrat na blog?

7. února 2011 v 17:27 | Rézi
    Opět přicházím s omluvou, na blogu jsem se neukázala už dva měsíce. Takže vám určitě dlužím vysvětlením a již zmíněnou omluvu. Důvodem mé nepřítomnosti nebylo nic jiného než škola. Ale naštěstí v tento okamžik je vše splněno, bohužel za chvíli to vše zase začne nanovo. Ovšem to neznámená, že bych se nemohla snažit "sem - tam" zveřejnit nějaký článek. Dokonce už mám víc jak měsíc připravené (ještě nejsou teda dopsané) asi čtyři recenze, což mě přivádí na myšlenku, které články byste na tomto blogu rádi viděli. Nebudu si brát nic osobně - jen mi jde o to zjistit, na který typ, pokud budu mít čas, se mám zaměřit.

About blog 0.2

28. září 2010 v 14:19 | Rézi
vsekolemfilmu.blog.cz

Chci se předběžně omluvit pokud bych byla delší dobu neaktivní, ale v poslední době už nemám tolik času. Některé články budou přednastavené, takže kdybych k vám (ke spřáteleným stránkám) teď chodila méně, tak se moc omlouvám.
A ještě bych měla prosbu, kdyby jste chtěli podpořit Hugha Jackmana v SONCH - tak můžete ZDE. Za hlasy moc děkuji.

40 000 - moc děkuji

23. srpna 2010 v 16:59 | Rézi
Před několika dny přesáhla návštěvnost na Toplistu přes 40 000 návštěvníků. Jsme za toto číslo moc vdečná (vím, že plno blogů má větší návštěvnost, ale i tak jsem potěšená). Chci poděkovat všem návštěvníkům kteří na můj blog chodí a všem, co píší komentáře - jsem ráda za každý komentář, který napíšete. Díky vám tento blog ještě nezanikl, protože asi bez komentářu a bez návštěvníků bych se za čas na blog "vykašlala". Tak vám ještě jednou děkuji, že sem chodíte a doufám, že se vám zde alespoň trošku líbí.
vsekolemfilmu.blog.cz

About blog 0.1

5. července 2010 v 17:19 | Rézi
vsekolefilmu.blog.cz

Projížděla jsem svůj blog a zjistila jsem, že budu muset udělat nové rozcestníky pro větší přehlednost, tak se, prosím, nelekejte, co se tu objevuje za články. A pokud se vám tento blog alespoň trochu líbí a chtěli byste pro něj hlasovat, tak můžete ZDE (Ano, po dlouhé době jsem se zúčastnila soutěže).
Všem moc děkuji za hlasy.

Oficiální návrat na blog

20. května 2010 v 19:29 | Rézi
vsekolefilmu.blog.cz

Jistě si vzpomínáte, jak jsem kolem Vánoc zmizela a pak jsem se v polovině března vrátila, ale informovala jsem vás, že se na blogu budu objevovat jen málo, ale že se brzy vratím. A ten čas právě nastal. Oficiálně se vracím na blog. Nevím, jestli budu stíhat dávat články každý den, ale alespoň se o to pokusím. Děkuji všem věrným návštěvníkům a také děkuji všem, co se zúčastnili v soutěži.

30 000 - děkuji

3. dubna 2010 v 15:20 | Rézi
Vím, že jsem blog dlouho nechala bez jediné aktualizace, tak jsem si až minulý týden všimla, že počítadlo překročilo 30 000. Za což vám všem moc děkuji. Vím, že většina blogů má návštěvnost mnohem vyšší, ale já jsem hrozně vděčná za každého člověka, který zavítá na můj blog. Velké díky také patří mým spřáteleným stránkám.
Ještě jednou všem děkuji! :-)
vsekolefilmu.blog.cz

Šťastný nový rok 2010

31. prosince 2009 v 15:00 | Rézi
Přeju všem hodně štěstí a úspěchu v roce 2010.
(obrázek použit z filmu Prázdniny v Římě)

Přání k Vánocům od vás

26. prosince 2009 v 14:19 | Rézi
Chci vám všem moc poděkovat za krásná přáníčka. Jen doufám, že jsme sem dala všechny a že jsem na žádné nezapomněla, pokud by tu nějaké od vás nebylo, tak mi to kdyžtak napište. Protože se mohl stát, že jsem ho zapomněla uložit.

Blog měl "2. narozeniny"

25. prosince 2009 v 20:09 | Rézi
Včera tento blog oslavil své druhé narozeniny. Chci moc poděkovat všem návštěvníkům, protože bez vás by tento blog již dávno zanikl. Moc také děkuji za všechny krásné komentáře, které moc ráda čtu.
Dávám sem ještě návštěvnost za celé dva roky. Vím, že není zrovna převratná, ale jsem za ní hrozně ráda. - Ještě jednou moc děkuji.

Přání k Vánocům

24. prosince 2009 v 15:59 | Rézi
Chci popřát všem návštvníkům a blogu a všem spřáteleným stránkám (blogům) Šťastné a Veselé Vánoce. Doufám, že si tento den skvěle užíváte. (Obrázek na přání je použit z filmu Láska nebeská)
 
 

Reklama