Knihy

Na úvod k rubrice "Knihy"

19. července 2011 v 13:59 | Rézi
Možná jste si již všimli, že v menu přibývají nové rubriky a některé mizí. K těmto novinkám patří i nová rubrika "knihy". Možná si říkáte, že jsem se zbláznila, mám blog o filmech a už sem "cpu" knihy. Odpovědí na tuto výtku by zněla, že filmy a knihy jsou opravdu úzce spojeny. Plno knih (mám na mysli světově známé) bylo námětem pro film.
Ale nenajdete zde jenom knihy podle níž byl natočen film. Bude se sem snažit dát knihy i méně známé, které budou s nějakým filmem úzce spjaté, ať už se bude jednat o podobné téma či autora, podle něhož byl nějaký film natočen.
Články se neponesou v duchu recenzce na knihu ani v jejím obsahu (to si většinou můžete najít všude možně na internetu a myslím, že u knihy je problém prozradit i jen nepodstatnou zápletku, což u filmu asi tolik nevadí), ale budou se zaměřovat na postřehy, které mě napadnou (tedy spíš, co si budu pamatovat :-D) a porovnání s filmem.
Tak to bylo asi všechno k této rubrice, kdyby někomu hodně tato rubrika vadila, tak mi to sem určitě napište, dále budu ráda za nápady k této rubrice.
 
 

Reklama