Novinky - Videa

Hitchcock - trailer

6. prosince 2012 v 16:39 | Rézi
Asi včera jsem si uvědomila, že jsem úplně zapomněla jsem na blog přidat ukázku na životopisné drama Hitchcock. Trailer už byl uveřejněn před delší dobou, takže jste ho možná již viděli, ale říkala jsem si, že ho sem musím dát. Hlavní roli Alfreda Hitcocka ztvárnil Anthony Hopkins. V dalších roli se můžete těšit na Helen Mirren, Scarlett Johansson, Jamese D'Arcyho, Jessicu Biel, Danny Huston, Toni Collette a další. Premiéra v českých kinech by měla být 7. února 2013.

Světová válka Z - trailer

22. listopadu 2012 v 18:49 | Rézi
V posledních dvou článcích v této rubrice jsem se zaměřila hlavně na animované snímky, takže cítím potřebu změnit žánr. Tento trailer zve diváky na nový snímek Brada Pitta "Světová válka Z" (originální název World War Z). Hlavní hrdina musí čelit velkému nebezpečí - válce se zombie. Nastala pandemie a lidé se mění v nebezpečná zombie, která se ničeho nebojí a o ničem nepřemyšlí... Ve filmu se mimo již zmíněného Brada Pitta můžete těšit na herce jako Mireille Enos, Matthew Fox, David Morse, James Badge Dale, David Andrews a mnozí další. V českých kinech by film měl mít premiéru 20. června 2013. Na trailer se můžete kouknout s českými titulky.

Escape From Planet Earth - trailer

11. listopadu 2012 v 17:29 | Rézi
Další trailer jsem zvolila v podobném duchu jako minulý. Ano, jedná se opět o animovanou komedii s prvky fantasy. Tento trailer se objevil tento týden. Český název nebyl ještě k filmu přeložen, ani není jisté zda film dojde do českých kin, ale animované filmy většinou kupujeme, takže je velká pravděbodobnost, že ano.

Legendární parta - trailer

4. listopadu 2012 v 18:59 | Rézi
Po dlouhé době přidávám trailer na animovaný snímkem. Tímto animovaným filmem je Legendární parta, který vypráví příběh o skupině nejlepších hrdinů (Santa Clause, Velikonoční zajíce, Víla Zubněnka, Sandman a Jack Frost), kteří musí spojit své síly, aby porazili zlého ducha Pitche. Pitch začal ovládat děti tím, že u nic probouzí strach. Skupině hrdinů nezbývá nic jiné, než opět vrátit naš svět do normálu... Na snímku mě asi nejvíce zaujalo hvězdné obsazení, které propůjčilo v originálním znění hlasy hrdinům. V tomto filmu například daboval Chris Pine, Alec Baldwin, Hugh Jackman, Isla Fisher, Jude Law a Dakota Goyo. Premiéra v Česku by měla být 29. listopadu. Trailer jsem vám přidala, jak v anglickém znění, tak i s českým dabingem.

Iron Man 3 - trailer

27. října 2012 v 19:19 | Rézi
Pro fanoušky Marvela je zde další skvělá zpráva. Tento týden se objevil trailer k třetímu Iron Manovi. Opět uvidíte své "staré známé" v podání Roberta Downey Jr. a Gwyneth Paltrow. Hlavního záporáka si "střihnul" Ben Kingsley. Oproti předchozím dvou dílům se změnil režisér. Iron Man a Iron Man 2 režíroval Jon Favreau. Nového Iron Mana mám zas "pod patronátem" Shane Black. Do českých kin by film měl přijít začátkem května dalšího roku. Trailer máte možnost vidět s českými titulky.

The Guilt Trip - trailer

20. října 2012 v 21:59 | Rézi
Na tento trailer (a vlastně i film) mě upozornila má sestra. I když podle ukázky se bude jednat o jednu z těch "amerických komedii", tak mě přeci jenom na tom filmu něco (nebo spíš někdo) láká. A tím "někdo" je Barbra Streisand. Vím, je to profesně zpěvačka, ale divákům už několikrát předvedla, že je i výborná herečka (zvláště když má na svém kontě Oscara). V tomto filmu si zahrála matku Setha Rogena, která s ním budu cestovat po Spojených státech kvůli prodeji synova nového výrobku. Česká premiéra ještě nemá oficiální datum, ale myslím, že tento film se asi u nás promítat bude, ale třeba se pletu. Zde máte trailer v anglické verzi.

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic - trailer

18. října 2012 v 18:39 | Rézi
Vzpomínáte si, jak jste byly malé děti a rodiče vám četla před tím, než jste usnuly pohádku O Perníkové chaloupce? Pokud ano, tak vás jistě zaujme trailer na nový film Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic. Čarodějnice jsou zde opravdu strašlivé. Upřímně jako malá jsem si je takto nepředstavovala. Člověk by řekl, že je to "docela" mírná pohádka (pokud se ovšem na tím zamyslíme více, tak čarodějnice, co chce upéct děti a pak sníst. No, nevím, jestli je zas tak mírné), ale filmaři se toho zhostili po svém. Můžete sami posoudit, co na film říkáte. Tentokrát je trailer v češtině.

Nespoutaný Django - nový trailer

13. října 2012 v 20:40 | Rézi
V dřívějším článku jsem vás o filmu Nespoutaný Django již informovala (viz. Nespoutaný Django - trailer). V předchozích dnech se, ale na film objevil nový, v pořadí druhý trailer. Nese se v podobném duchu jako ten minulý. To ovšem můžete posoudit sami. Příjemné sledování.

Movie 43 - trailer

6. října 2012 v 20:19 | Rézi
Tentokrát vám přináším nový trailer na komedie, která si nebere "servítky" vůbec s ničím. Podle traileru to vypadá, že tam snad hraje polovina (no, to přeháním) nejznámějších světových herců. Pokud se kouknete na trailer můžete to posoudit sami. Herce a režiséry sem tentokrát nebudu vypisovat, protože by to byla "dlouhá řáda" jmen.

Atlas mraků - trailer

30. září 2012 v 21:19 | Rézi
Tentokrát v této pravidelné rubrice představuji mysteriózní snímek Atlas mraků. Jedná se o šest příběhů, které se odehravají v různých časech a místech. Na filmu se podíleli celkem tři režiséři Tom Tykwer (Parfém: Příběh vraha, Paříži, miluji Tě) Lana Wachowski a Andy Wachowski (sourozenci Wachowski jistě znáte diky Matrixu). Když k těm zkušeným tvůrcům přidáme ještě herecké obsazení jako je Tom Hanks, Hugo Weaving, Jim Sturgess, Hugh Grant, Halle Berry, Susan Sarandon a daší, tak nevím jak vy, ale já jsem na film rozhodně zvědavá. Toto video je doplněno českými titulky.

Gambit - trailer

27. září 2012 v 19:39 | Rézi
Myslím, že většinu z vás tímto trailerem velmi potěším. Jedná se o novou krimikomedii, ve které si hlavní roli zahrál Colin Firth. To už zní dobře, že a když ještě přidám informaci, že mu budou sekundovat Cameron Diaz, Alan Rickman a Stanley Tucci, tak po stránce obsazení si nelze stěžovat. Zvlášť, když je film natočen podle scénáže bratří Coenů. A co, že ve filmu vlastně půjde. Colin Firth hraje člověka, jenž se bude snažit odcizit obraz Alanu Rickmanovi. Jeho plán zahrnuje pomoc krásné ženy (Cameron Diaz). Vše má, ale jeden háček. Sám zloděj v tomto svém "dokonalém plánu" nepočítal, že se do dívky zamiluje, což mu začne velmi komplikovat celou loupež. Možná znáte film, nebo jste ho i viděli, stejného názvu Gambit z roku 1966. Gambit z roku 2012 bude nejspíš remake staršího filmu, i když bych řekla pojatý v trochu jiném stylu. Zde máte trailer.

Anna Karenina - trailer

24. září 2012 v 19:09 | Rézi
Tento trailer je už poměrně starší, ale myslím, že by byla velká chyba ho sem nedat. Je to jeden z dalších filmů, které mají velkou šanci získat oscarové nominace i samotnou zlatou šošku. V hlavní roli se vám představí Keira Knightley, která s režisérem Joem Wrightem již několikrát pracovala a velmi jim to svědčilo. V dalších rolích se můžete těšit na Judea Lawa, Aarona Taylor-Johnsona, Kelly Macdonald, Emily Watson a další. Trailer je tentokrát s českými titulky.

Hobit: Neočekávaná cesta - Nové oficiální trailery (Alternative Ending)

22. září 2012 v 20:59 | Rézi
Premiéra Hobita se blíží a je zcela pochopitelné, že fanoušci mají možnost vidět "více a více" scén. Asi tak před dvěmi dny s objevila tato nová oficiální videa k filmu. Všechna videa jsou téměř totožná, až na malou výjimku - vždy v závěru traileru je dána jiná scéna. Nevím jak vy, ale já už se na film moc těším.

Lincoln - trailer

18. září 2012 v 19:59 | Rézi
Dlouho očekávaný trailer je zde. Lincoln vznikl "pod taktovkou" režiséra Stevena Spielberga. Což už svědčí o jisté kvalitě filmu. Když přidáme v hlavní roli oscarového herce Daniela Day-Lewise a jemu sekundující Sally Field, Josepha Gordon-Levitta, Tommy Lee Jonese, Johna Hawkesa a další, tak není divu, že tento film je považován za jeden z kandidátů na oscarové ocenění. Čeští diváci budou mít možnost film zhlédnout od 17. ledna 2013.

Twilight sága: Rozbřesk (2. část) - trailer

9. září 2012 v 19:09 | Rézi
Tentokrát pro fanoušky Twilight ságy přidávám nový trailer k závěrečné části. Tvůrci v tomto filmu slibují mnohem více akce než bylo v předchozích dílech. Uvidíte velkou bitvu, která v knižní předloze vůbec není. Těšit se opět můžete na své "staré známé", takže myslím, že sem psát obsazení je asi zbytečné. Zde máte trailer.

Nespoutaný Django - trailer

3. září 2012 v 17:20 | Rézi
Tentokrát v rubrice trailerů přináším ukázku na nový film Quentina Tarantina Nespoutaný Django. Již podle ukázek je jasné, že se jedná o "klasický" film od Tarantina (určitě jste viděli Pulp Fiction: Historky z podsvětí nebo Hanebný pancharti či Kill Bill). Od snímku se očekává hodně, dokonce je některými kritika zařazen do "horkých favoritů" na Oscara. Čeští diváci budou mít možnost film vidět 17.1.2013. Ve filmu se objeví takoví skvělí herci jako je Jamie Foxx, Christoph Waltz, Leonardo DiCaprio, Samuel L. Jackson či Kerry Washington. V celém článku najdete obsah filmu - oficiální text distributora. Trailer je tentokrát s českými titulky.

Great Expectations - trailer

23. srpna 2012 v 19:39 | Rézi
Tentokrát přidávám trailer na film Great Expectations. Zatím není jisté, zda tento film přijde do českých kin, ale já doufám, že nakonec ano. Film vychází z díla Ch. Dickense Velká očekávání a vypráví o chudém chlapci, který dostane možnost vyrůstat v "lepší společnosti". Hlavní roli ztvárnil Jeremy Irvine. V dalších rolích se můžete těšit na Helenau Bonham Carter, Ralpha Fiennese, Jasona Flemynga, Robbieho Coltrane, Sally Hawkins, Holliday Grainger a další.Režisérem snímku je Mike Newell. Musím říct, že mě samotnou trailer velmi zaujal, ale nejvíce asi H. B. Carter a nádherná hudba. A jako bonus máte k traileru německé titulky, kdyby někdo raději uvítal němčinu před angličtinou.

Hobit: Neočekávaná cesta - trailer

18. srpna 2012 v 20:19 | Rézi
Jelikož se blíží premiéra prvního dílu Hobita, tak samozřejmě musím na blog přidat trailer. V titulní roli se můžete těšit na Martina Freemana. Premiéra v českých a slovenských kinech by měla proběhnout 14. prosince 2012.

The Big Wedding - trailer

11. srpna 2012 v 19:29 | Rézi
Pro milovníky romantických komedii mám rozhodně zprávu, která vás potěší. 1. listopadu 2012 by do našich kin měla "vstoupit" nová romantická komedie s výborným hereckým obsazením. V originále se film jmenuje The Big Wedding. Na český oficiální název jsem ještě nenarazila, tak se necháme překvapit, zda nakonec tento název bude přeložen doslovně.
Ve filmu se můžete těšit na Roberta De Nira, Susan Sarandon, Diane Keaton, Katherine Heigl, Robina Williamse, Amandu Seyfried, Tophera Gracee, Bena Barnese a další.

Mocný vládce Oz - trailer

5. srpna 2012 v 19:09 | Rézi
Na Comic Conu byl oficiálně veřejnosti předveden nový trailer k filmu Mocný vládce Oz (v origánele Oz: The Great and Powerful). Film vychází z populární knihy Čaroděj ze Země Oz (bylo zfilmováno v roce 1939). Obsahem filmu je: "Fantastické dobrodružství "Mocný vládce Oz" od společnosti Walt Disney Pictures v režii Sama Raimiho ztvárňuje nejmilovanější postavu - Čaroděje ze země Oz od L. Franka Bauma. Když se Oscar Diggs (James Franco), druhořadý cirkusový kouzelník s pochybnou morálkou, dostane z prašného Kansasu do životem pulsující Země Oz, myslí si, že vyhrál v loterii - sláva a bohatství jsou jeho - dokud nepotká tři čarodějky - Theodoru (Mila Kunis), Evanoru (Rachel Weisz) a Glindu (Michelle Williams). Ty si nemyslí, že on je tím věhlasným čarodějem, kterého všichni očekávají. Oscar, který se nechtěně zaplete do velikých problémů, kterým čelí Země Oz a její obyvatelé, musí přijít na to, kdo je dobrý a kdo zlý předtím než bude příliš pozdě. Oscar, který použije své magické umění iluze, vynalézavost - a dokonce i trochu kouzel - se nezmění jen ve věhlasného a mocného Čaroděje ze Země Oz, ale také v lepšího člověka." - oficiální text distributora. Premiéra filmu je v Česku na Slovensku plánovaná na 8. března 2013.
český trailer naleznete na CSFD.cz
 
 

Reklama