Soutěže

SONF - výsledky

14. listopadu 2010 v 22:39 | Rézi
S touto souvislostí, se chci omluvit, že jsem to ukončila o den déle. Hlavním důvodem byl nedostatek času, potřebovala bych 25 hodin denně, ale myslím, že ani to by mi nestačilo.
V souteži vyhrál film Ospalá díra, s kterým soutěžila Sába - takže velká gratulace!!! Na druhém místě se umístil film Pretty Women, který zastupovala Aduska, takže také moc gratuluji. A ke gratulacím přidávám díky, oběma soutěžícím za účast.
Jak jsem psalal na začátku teď se mi nějak čas nedostává, ale svoje ceny dostaneta, tak jestli se nebudete zlobit, tak je dodám snad do týdne až 14 dní.
vsekolemfilmu.blog.cz

SONF - finále (KONEC)

30. října 2010 v 19:59 | Rézi
Předposlední kolo je ukončeno a tentokrát nás opouští Janiss s filmem Toy Story. Janiss moc děkuji za účast a gratuluji jí ke krásnému třetímu místu.
vsekolemfilmu.blog.cz

SONF - 6. kolo (KONEC)

23. října 2010 v 20:09 | Rézi
Páté kolo je ukončeno a tentokrát nás opouští @Nikushka@ s filmem Titanic, nevím jestli si to @Nikushka@ přečte, ale také jako všem ostatním i jí děkuji za účast.
vsekolemfilmu.blog.cz

SONF - 5. kolo (KONEC)

17. října 2010 v 0:59 | Rézi
S hodinovým zpožděním jsem ukončila 4. kolo. Tentokrát nás bohužel opouští Adelle s filmem Forrest Gump, které moc děkuji za účast.
vsekolemfilmu.blog.cz

SONF - 4. kolo (KONEC)

9. října 2010 v 21:59 | Rézi
3. kolo je ukončeno, jak jsem psala vypadne jeden soutěžíci. Takže nás bohužel opouští Patty s filmem Pomáda a moc jí děkuji za účast.
vsekolemfilmu.blog.cz

  • 4. kolo budu ukončeno 16. října.
  • Vypadne tentokrát jeden soutěžící - pokud by bylo více soutěží se stejným počtem hlasům, tak rozhodne "rozstřel", což bude další článek s novou anketou, kde budou soutežící s nejmenším počtem bodů mít poslední možnost získat nějaké poslední hlasy.

SONF - 3. kolo (KONEC)

2. října 2010 v 22:29 | Rézi
A máme tu třetí kolo, před kterým ještě proběhl duel. Ve kterém vypadl Háretix s filmem Gia.
vsekolemfilmu.blog.cz
Takže se tímto loučím v této soutěži s Háretixem a Nine (DH) a děkuji za účast.
vsekolemfilmu.blog.cz
  • 3. kolo budu ukončeno 9. října.
  • Vypadne tentokrát jeden soutěžící - pokud by bylo více soutěží se stejným počtem hlasům, tak rozhodne "rozstřel", což bude další článek s novou anketou, kde budou soutežící s nejmenším počtem bodů mít poslední možnost získat nějaké poslední hlasy.

SONF 2.kolo - duel (KONEC)

2. října 2010 v 14:49 | Rézi
2. kolo je ukončeno, jak jsem psala vypadnou dva soutěžící. Takže nás bohužel opouští Nine (DH) s filmem Co žere Gilberta Grapea a pak je tu Háretix s filmem Gia a Aduska s filmem Pretty Women, jelikož oba dva souěžící mají stejný počet bodů, čeká je duel.
Tak přeji hodně štěstí a duel ukončím dnes kolem deváté hodiny večer.
vsekolemfilmu.blog.cz

SONF - 2. kolo (KONEC)

26. září 2010 v 21:29 | Rézi
1. kolo je ukončeno, jak jsem psala vypadnou tři soutěžící. Takže nás bohužel opouští Lemonie s Dračím srdcem, Mima s Armageddonem a Sammy s Mumii.
Naproti tomu nejvíce hlasů získala Sába s Ospalou dírou - gratuluji.
vsekolemfilmu.blog.cz

  • 2. kolo budu ukončeno 2. října.
  • Vypadnou dva soutěžící - pokud by bylo více soutěží se stejným počtem hlasům, tak rozhodne "roztřel", což budu další článek s novou anketou, kde budou souteží s nejmenším počtem bodů mít poslední možnost získat nějaké poslední hlasy.

SONF - 1. kolo (KONEC)

22. září 2010 v 10:59 | Rézi
Takže je tu první kolo. Chci poděkovat všem co se přihlásili. Vím, že většině z vás se moc nelíbilo omezení filmy od roku 1960 - 2000. Toto omezení jsem dala ze dvou důvodů. První byl, abych se vyhla pár filmů, které nemám ráda. A ten druhý důvod byl, aby se v SONF objevily filmy, které se většinou v žádné z těchto podobných soutěží nejsou zastoupeny.
  • 1. kolo budu ukončeno 26. září ve večerních hodinách.
  • Vypadnou tři soutěžící - pokud by bylo více soutěží se stejným počtem hlasům, tak rozhodne "roztřel", což budu další článek s novou anketou, kde budou souteží s nejmenším počtem bodů mít poslední možnost získat nějaké poslední hlasy.

SONF - přihláška

11. září 2010 v 12:39 | Rézi
vsekolemfilmu.blog.cz

Tak je tu první soutěž na tomto blogu (poku nepočítám bleskovku). Tuto soutěž jistě znáte - Soutež O Nejlepší Film, čili SONF. Ale to bych to nebyla já, abych neměla nějaká pravidla. Které doufám, že si každý soutěží než se přihlásí s daným filmem přečte. Dále vám uvedu, co můžete v soutěži získat (ale nejsou to žádné velké ceny).

Ceny za soutěž č. 1

27. května 2010 v 16:50 | Rézi
vsekolefilmu.blog.cz

Udělala jsem diplomy všem, tak doufám, že se vám budou aspoň trošku líbit.
1. - 3. místo dostalo ještě nějaké ceny k diplomu.
Správné odpovědi jsem dala sem jako poslední komentář :-)

Soutěž č.1

6. května 2010 v 21:09 | Rézi
vsekolefilmu.blog.cz

Tak je zde první soutěž. A na jaké jiné téma by mohlo být než filmy. Udělala jsem 25 otázek. Ti z Vás, kteří jich budou mít nejvíce správně dostanou ceny. Nevím kolik se Vás zúčastní, ale budu se snažit ocenit, co nejvíce lidí. Soutěž zde nechám dva týdny.
Moc děkuji všem zúčastněným a zde máte otázky.
 
 

Reklama